Remont łazienek w Domu Fundacji w Lublinie

W Domu Fundacji Jana Pawła II w Lublinie dobiega końca remont łazienek. Stypendyści, którzy rozpoczęli nowy rok akademicki, mogą już z nich korzystać. Pozostały jeszcze do wykończenia łazienki w pokojach gościnnych i do użytku publicznego. W ciągu ostatnich 4 lat, w okresie wakacyjnym, zostało wyremontowanych kompleksowo 50 łazienek i kilkanaście pionów sanitarnych. Prace zostały wykonane przez lokalną firmę budowlano-remontową p. Grzegorza Walczaka z Nałęczowa.

Z całego serca dziękujemy władzom Fundacji, Radzie Administracyjnej, z Jej Przewodniczącym, Jego Eminencją Księdzem Kardynałem Stanisławem Ryłko, za wyrażenie zgody na remont i wspieranie nas w trakcie realizacji tego projektu. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do o. Krzysztofa Wieliczko, który jako administrator Fundacji, towarzyszył nam na każdym etapie remontu.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim Dobroczyńcom Fundacji, dzięki którym było możliwe przeprowadzenie tak poważnego i kosztownego remontu. Wszystkich ogarniamy naszą wdzięczną modlitwą. Niech Dobry Bóg, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, obdarza Was zdrowiem i zsyła na Was obfite błogosławieństwo!

Z darem modlitwy

Ks. Jan Strzałka i ks. Robert Ptak wraz ze Stypendystami