najtrudniejszą miłością jest przebaczenie

Rekolekcje to wyjątkowy czas w kalendarzu stypendystów Fundacji Jana Pawła II w Lublinie. To szczególny czas dla odzyskiwania życia duchowego, rozpoznania swojego powołania i zbliżenia się do Boga. Tegoroczna pierwsza seria rekolekcji dla stypendystów odbyła się w dniach 14-17 listopada 2019 r. w domu Księży Sercanów w Pliszczynie k. Lublina.

Rekolekcje prowadził sercanin, ks. Franciszek Wielgut, były zastępca dyrektora Domu Fundacji. W programie rekolekcji znalazły się: codzienna Msza św. i adoracja, konferencje i różnego rodzaju spotkania, które dotyczyły wiary, modlitwy, zaufania do Boga oraz przebaczającej miłości. Uczestnicy mogli skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, a także porozmawiać o nurtujących ich problemach.

Chcemy serdecznie podziękować ks. Franciszkowi za razem spędzony czas na rekolekcjach, za wspólne wzrastanie w wierze i dobre rady na dalsze chrześcijańskie życie. Wracając do Lublina i do naszych codziennych obowiązków na uczelni i w Fundacji, jesteśmy napełnieni dobrymi postanowieniami, odnowioną miłością i błogosławieństwem Pana Jezusa.

Tetiana Hafych

zdjęcia: S. Slyvchenko